דלתות אלומניום

נוחות לשימוש, קלות לתחזוקה, משדרות יוקרה ומתאימות באלגנטיות לכל פתח

דלתות אלומניום

  • portfolio דלת אלומניום וסגירה חיצונית כולל זכוכית חלבית חזקה ואיכותית – אלביט יקנעם
  • portfolio כניסה מעוצבת אלומניום צבע מגורען וזכוכית חלבית מט
  • portfolio דלת כניסה ללובי עם תיבות דואר ואינטרקום
  • portfolio דלת קבועים 2000

נוחות לשימוש, קלות לתחזוקה, משדרות יוקרה ומתאימות באלגנטיות לכל פתח ולטובת כל צורך/בקשה. היכונו להתאהב בדלתות אלומיניום. אין ספור לקוחות פרטיים ועסקיים שמבינים את סוד קסמן של דלתות האלומיניום כבר לא מוכנים להתפשר על פחות. אלומיניום הוא חומר גלם מושלם לדלתות תודות לאפשרויות העיצוביות שלו ולעמידותו מפני טמפ’ קיצוניות, רטיבות, קורוזיה, מים, אש, שריטות, מפגעים ועוד.

דלתות אלומיניום הן בחירה שמשלבת פונקציונאליות עם מגוון פתרונות עיצוביים. דלת אלומיניום יכולה לשמש כדלת פנים, דלת כניסה ראשית, דלת כניסה לבניין, דלת ללובי או דלת למתחמי חוץ כמו מרפסת, גג או גינה. בחברת תריסי הקריות אנו מתמחים בייצור, עיצוב, שיווק והתקנה של דלתות אלומיניום מזה כ-40 שנה. לאחר שנאפיין ביחד אתכם את המטרות שעומדות על הפרק נדע כיצד לתפור לכם בהתאמה אישית דלת או דלתות (וכן היבטים משלימים).

דלתות האלומיניום שמיוצרות על ידי תריסי הקריות הן תו תקן לאיכות בזכות שימוש באלומיניום בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידה בתקנים המחמירים בעולם. אנו עושים דלתות אלומיניום עם זיגוג זכוכיות ברמה בלתי מתפשרת ומעצבים בשלל סגנונות ושילובים. בתריסי הקריות נדע לתת מענה לכל דלת אלומיניום מבחינת חלוקה, מפתחים, זכוכיות, אביזרי פרזול ועוד.

חברת תריסי הקריות מבצעת עבודות אלומיניום בחיפה, בקריות ובצפון ועובדת עם פרופילים איכותיים לרבות פרופילים בלגיים מהודרים ויוקרתיים (דלתות בלגיות). בעיצוב דלתות בלגיות תיהנו מפרופילים מעוצבים, צרים ומעודנים שבזכות גמישות תכנונית מתאימים למבחר אפשרויות עיצוב אדריכליות. בתריסי הקריות מייצרים ומתקינים דלתות אלומיניום שעשויות מפרופילים מבודדים מבחינה תרמית ואקוסטית. הדלת הינה בטיחותית לחלוטין, תחזוקתה קלה והיא מציגה אורח חיים רב גם בשימושיות גבוהה.

ניתן לבחור הן בדלת אלומיניום עם זכוכית מחוסמת והן בדלתות אלומיניום שמשולבת בהן זכוכית ביטחון. תריסי הקריות מתאימה את הדלת לשפה העיצובית של החלל בזכות מניפת סגנונות כיד הדמיון הטובה ותודות ליכולת לצבוע את המשקופים והזכוכיות בפלטה רחבה של צבעים, טקסטורות ומרקמים.

פתרונות ייחודיים

תריסי הקריות מרחיבה עבורכם את היריעה בייצור דלתות אלומיניום מיוחדות כחלק מפרויקט כולל. למשל, אנו מבצעים פרויקטים מורכבים שכוללים ויטרינה עם פרופילים בלגיים מאלומיניום בשילוב דלת יוקרתית ואפילו מסייעים בהקמת מכלולים שלמים לבניינים עם מערכות אינטרקום ממחושבות ותיבות דואר.